Spotkanie autorskie z Kamilem Staniszkiem. Premiera książki już wkrótce

1

PRAŻMÓW We wtorek 23 listopada Biblioteka Publiczna Gminy Prażmów zaprasza na spotkanie autorskie z Kamilem Staniszkiem, dokładnie dzień przed oficjalną premierą jego nowej książki!

Kamil Staniszek jest redaktorem naczelnym gazety „Kurier Południowy” oraz autorem kryminałów „Kocia Morda” i „Zemsta ma smak CZERWIENI”. Akcja powieści rozgrywa się w powiecie piaseczyńskim, a jej bohaterami są… dziennikarze lokalnej gazety.

Premiera „Pętli” już 24 listopada

W tym roku nakładem Wydawnictwo Vesper ukazała się antologia „Grobowiec” z opowiadaniem Kamila Staniszka „Nagła śmierć”, a na koniec listopada zapowiedziano premierę powieści grozy „Pętla”.

Książka z autografem

„Pętla” to wciągająca powieść pełna tajemnic i mroku. Napisana z niezwykłą lekkością i swobodą, miejscami przesycona jest gorzką ironią i poczuciem humoru, właściwymi dla oryginalnego stylu Kamila Staniszka. Wydawnictwo Vesper prowadzi już przedsprzedaż książki. Można zakupić egzemplarz z autografem.

Kilka słów o fabule „Pętli”

Rafał po rozstaniu z Martą traci sens życia i podejmuje próbę samobójczą. Z depresji próbuje wyciągnąć go babcia, którą odwiedza w Pogorzelisku, zapadłej wsi na Lubelszczyźnie, gdzie jako dziecko spędzał wakacje. Bardzo szybko okazuje się, że sielska atmosfera z pozoru prostszego życia skrywa jeszcze większe koszmary niż te, przed którymi uciekał. Rafał zaczyna balansować na granicy rzeczywistości i przerażających wizji, zrodzonych w jego udręczonym umyśle. Ta pozornie beztroska wieś staje się miejscem coraz dziwniejszych zdarzeń, przemieniających narastający niepokój w paniczny strach. Wkrótce demony, przebudzone w zapadłej i wyludnionej wsi, zaczynają wkraczać w życie Marty, dawnej ukochanej Rafała. Coraz brutalniej i z coraz większą bezwzględnością.

Spotkanie z autorem

We wtorek 23 listopada Biblioteka Publiczna Gminy Prażmów zorganizowała spotkanie autorskie z Kamilem Staniszkiem. Jest to dokładnie dzień przed oficjalną premierą jego nowej książki „Pętla”.

Spotkanie odbędzie się w Woli Prażmowskiej w sali OSP Wola Prażmowska 23.11.2021 o godz. 18.00. Wstęp wolny!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię