Spotkanie GDDKiA w sprawie obwodnicy

2

TARCZYN Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza na pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące przebiegu dużej obwodnicy Warszawy (S50).

 

Spotkanie organizowane przez GDDKIA będzie doskonałą okazją do poznania wstępnych przebiegów wariantów, obszarów lokalizacji węzłów projektu oraz do zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi od specjalistów.

Początek odcinka założono na przecięciu z drogą krajową nr 92 po południowo-zachodniej stronie m. Sochaczew, w powiązaniu za pomocą węzła z sąsiednim zadaniem w ciągu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej. Koniec odcinka założono na przecięciu z drogą ekspresową S7, wstępnie na odcinku Tarczyn – Grójec.

Link do arkuszy z orientacyjnym przebiegiem drogi: https://www.trakt.eu/oaw-dk92-s7/spotkania-informacyjne/

Projektant przeprowadzi szczegółową analizę wszystkich otrzymanych opinii przedstawionych na formularzach (w załączeniu). Brane będą pod uwagę wyłącznie druki kompletnie i poprawnie wypełnione oraz podpisane (wymóg RODO). Formularze należy dostarczyć do 28.03.2023 r. (decyduje data wpływu): w oryginale, w wersji papierowej na adres:
TRAKT Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Jesionowa 9a
40-159 Katowice

lub jako skan obydwu stron na adres e-mail:
[email protected]

Spotkanie odbędzie się 08 marca 2023 roku o godzinie 10:00 w Domu Weselnym „MUZA” przy ul. Mszczonowskiej 47 (05-555 Tarczyn).

 

2 KOMENTARZE

  1. Jaki jest sens budowania nowe trasy wzdłuż dopiero co zmodernizowanej S50?
    Do lotniska które nigdy nie powinno powstać. Chyba żeby tylko bardziej zabetonować to co jeszcze jest zielone w okolicach Warszawy. Ku chwale partii!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię