Spotkanie opłatkowe seniorów

0

PIASECZNO W Centrum Kultury odbyło się wigilijne spotkanie członków piaseczyńskiego związku emerytów, rencistów i inwalidów. Były życzenia, wspólne śpiewanie kolęd, a na końcu wszyscy podzielili się opłatkiem


Chór „Złota jesień” zaśpiewał kilka bożonarodzeniowych kolęd

Zaproszonych na wigilię gości powitał Bogdan Pawlak, nowy prezes piaseczyńskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Wcześniej funkcję tę przez trzy kadencje pełniła Honorata Kucharska.
– Chciała jednak odpocząć, bo poświęcała na to bardzo dużo czasu – poinformowała nas jedna z obecnych na spotkaniu seniorek.

Tym razem, w związku z połączeniem krzeseł, do sali nie zostały wstawione stoły

Następnie chór „Złota Jesień” zaśpiewał pięć pięknych bożonarodzeniowych kolęd, a ostatnią – „Dzisiaj w Betlejem” – zaintonowali wszyscy obecni na spotkaniu goście.

– Życzę państwu zdrowych, spokojnych świąt spędzonych w radosnej, rodzinnej atmosferze – zwrócił się do seniorów burmistrz Daniel Putkiewicz, który razem z wiceburmistrz Hanną Kułakowską-Michalak reprezentował urząd gminy. Świąteczne życzenia przekazali emerytom także były burmistrz, a obecnie wicestarosta Zdzisław Lis oraz Jan Dąbek – wójt Prażmowa.
– Dużo miłości, radości, zdrowia i jak najmniej samotności – dodał ten ostatni. Na uroczystości obecny był także Krzysztof Kasprzycki, opiekujący się seniorami z ramienia magistratu.
– Mam nadzieję, że przyszły rok będzie dla senioralnego Piaseczna rokiem radości i optymizmu – mówił.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię