Spowodował kolizję po alkoholu i zamierzał odjechać

2

PIASECZNO Na ulicy Armii Krajowej doszło do kolizji. Jej sprawca zamierzał odjechać, ale przeszkodziła mu kobieta, której auto ucierpiało na skutek stłuczki. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu

Jadąc ul. Armii Krajowej dostrzegłem kobietę, która szarpała się z mężczyzną próbującym wsiąść do samochodu – opowiada jeden z kierowców. Jak się okazało chwilę wcześniej doszło do kolizji – fiat seicento uderzył w tył samochodu marki Kia, który prowadziła kobieta.
Dostrzegłem, że zdenerwowana kobieta wzywa pomocy, ale nikt nie reagował – opowiada nasz rozmówca. – Niewiele myśląc zjechałem na pobocze. Okazało się, że po kolizji mężczyzna chciał odjechać tłumacząc się, że wrócić z dokumentami, których przy sobie nie posiadał. Kobieta podejrzewała, że sprawca kolizji jest pod wpływem alkoholu i dlatego postanowiła uniemożliwić by kierowca ponownie wsiadł za kółko.
Wezwano policję, która wkrótce potwierdziła, że kierowca fiata prowadził pod wpływem alkoholu.
Rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia – potwierdza nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Kierowca fiata nie uniknie teraz  odpowiedzialności karnej.

AB

2 KOMENTARZE

  1. Kom j s zamiata pod dywan jazdę po alkoholu kolesi. Patologia siega tak daleko, że zawieszono policjanta badajacego zawartosc alkoholu u kierowcy z ukladami w g p zwiazanej scisle ze “struzami prawa”.Ten kierowca na szczęście zatrzymany przez świadków.

  2. W Piasecznie kobiety napastują i molestują mężczyzn!
    Chłop nawet do własnego samochodu nie może wsiąść, bo zaraz go jakaś obca baba zaczyna szarpać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię