Sprzedawał kradzione foteliki. Wpadł z heroiną i marihuaną

0

PIASECZNO Piaseczyńscy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież dwóch fotelików dziecięcych. U zatrzymanego znaleziono także marihuanę i heroinę. Odzyskane przez policjantów foteliki trafiły już do właścicieli i ich dzieci.


Z seata zaparkowanego na jednej z posesji w Zalesiu Górnym w nocy, 16 lipca skradziono dwa foteliki dziecięce. To była wielka strata dla młodego małżeństwa, któremu foteliki były niezbędne do codziennego przewożenia dzieci.
Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy zajęli się tą sprawą trafili na jeden z portali internetowych zajmujących się pośrednictwem w sprzedaży. Oferowane tam dwa foteliki odpowiadały opisowi tych skradzionych w Zalesiu Górnym.
Funkcjonariusze szybko nawiązali kontakt ze sprzedawcą. Podczas osobistego odbioru fotelików oferowanych za 1000 złotych mundurowi aresztowali mężczyznę. Sprzedawcą fotelików okazał się 35-letni mieszkaniec Konstancina- Jeziorny. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci znaleźli również heroinę i marihuanę.
Mężczyzna nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej związanej z kradzieżą fotelików oraz posiadaniem środków odurzających.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię