Srebrna Kondycja! Sukcesy na Mistrzostwach Polski

0

LEKKOATLETYKA Zawodnicy Stowarzyszenia Kondycja znakomicie zaprezentowali się na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych w Oleśnie zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej

Szczególnie udanie wypadła jednak w biegu na 4 km kobiet Aleksandra Płocińska, która została wicemistrzynią Polski w biegach przełajowych.

Trasa była przeważnie płaska, więc byłam przygotowana na szybkie bieganie – mówi Aleksandra Płocińska. – Od początku było narzucone mocne tempo, które trzymałyśmy we trzy. Do złota zabrakło 10 sekund. Może wydaje się, że to niewiele, ale w bieganiu to dość sporo. Jestem jednak bardzo zadowolona ze swojego startu, bo wykonałam swój plan w 100 procentach.

W biegu mężczyzn, na tym samym dystansie, nie zawiedli również panowie, którzy już po raz drugi w tym sezonie zostali srebrnymi medalistami Mistrzostw Polski w klasyfikacji drużynowej. Umożliwiły to wysokie pozycje w klasyfikacji indywidualnej: piąte miejsce Krzysztofa Wasiewicza, 18. miejsce (5. miejsce w kategorii u23)️ Bartosza Kucharskiego oraz 28 miejsce (dziewiąte w kategorii u23) Piotra Szczepańskiego.

Nasi biegacze pokazali równą formę na różnych dystansach, co zapewniło Kondycji drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Przyczyniły się do tego: ósme miejsce Julianny Multan i 18. Mai Wierzchowskiej na 2 km kobiet (u20), 14 – Amelii Kłoszewskiej️ (3 km kobiet u18), 15 – Mai Zatorskiej (4 km kobiet u20), 51 – Damiana Andersa (3 km mężczyzn u18), 23 – Adriana Peca (3 km mężczyzn u20) oraz 29 lokata Jana Antonowicza i 36. Tymoteusza Cichackiego (5 km mężczyzn u18).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię