Stadion ma nowe trybuny

1

PIASECZNO Przy głównym boisku na stadionie miejskim wreszcie pojawiły się nowe, estetyczne trybuny. Wkrótce obok nich ma zostać zamontowane także gniazdo spikera


Na trybunach będzie mogło zasiąść prawie 1000 widzów

Stare, betonowe trybuny zostały rozebrane w lipcu. W ich miejsce, w ubiegłym tygodniu, pojawiły się nowe. – Ich montaż trwał tylko trzy dni, od wtorku do czwartku – mówi Łukasz Kamiński z GOSiR-u.
Na nowych trybunach będzie mogło zasiąść prawie 1000 kibiców, 792 po stronie gospodarzy i 132 po stronie gości. Sektory, dla bezpieczeństwa, zostały oddzielone metalowymi przegrodami. Inwestycja kosztowała 180 tys. zł. Jest to mniej niż zakładano, dlatego za pozostałe pieniądze montowane jest oświetlenie boiska głównego, aby drużyna mogła trenować na nim po zmroku. Przy trybunach ma zostać wybudowane także gniazdo spikera. – Chcemy kupić też kontenery szatniowe i zrobić trybunę dla gości przy sztucznym boisku, na którym czasami odbywają się mecze ligowe – dodaje Łukasz Kamiński. Cały czas trwają także przymiarki do budowy zadaszenia przy boisku bocznym. Mimo że wyłoniony jest już wykonawca inwestycji, prace najprawdopodobniej rozpoczną się dopiero wiosną przyszłego roku. Także wiosną jedna z trybun przy boisku głównym ma zostać zadaszona, pozostałe zostaną zadaszone w późniejszym terminie.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Trzy dni montaż ławek… a kibice nie mogli oficjalnie obejrzeć spootkania swoich ulubieńców przez miesiąc!!! A wytłumaczenie wykonawców inwestycji że to przez pogodę jest śmieszna żeby nie powiedzieć skandaliczna.. A ja pamietam że az tak źle z pogodą to nie było.. Że podobno jeszcze ciężarówki sie zakopywały i nie mogły wyjechać po nowe rzeczy potrzebne do roboty….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię