Stan prac modernizacyjnych na odcinku Warszawa Okęcie – Piaseczno – Czachówek Płd

1

Jak wyglądają prace modernizacyjne linii kolejowej na odcinku Warszawa Okęcie – Piaseczno – Czachówek Płd? Gotowi na przejażdżkę pociągiem? Włączcie swoją ulubioną muzykę i startujemy 🙂

Tymczasem, jak donosi radny Lesznowoli Marcin Kania na z “budowie” tymczasowego przejazdu w sąsiedztwie ul. Karczunkowskiej (w obrębie przystanku osobowego Warszawa Jeziorki, rejon ul. Gogolińskiej) nic się nie dzieje.

– Od kwietnia 2016 interweniuje i pytam o wiadukt i tymczasowy przejazd – mówi radny Marcin Kania. – Napisalem do zarzadu i inwestycji. Zapewniali, ze do konca lutego uruchomia przejazd.

– Dzwonili z Biura Zarządu PKP PLK – uzupełnił radny Marcin Kania kilka godzin później. –  Potwierdzają termin uruchomienia przejazdu: koniec lutego bieżącego roku. Mam nawet dostać pismo z potwierdzeniem terminu.

Fot. Marcin Kania

1 KOMENTARZ

  1. Podobnie od conajmniej 3 miesięcy nic się nie dzieje przy wiadukcie w Al. Kalin w Piasecznie.
    A zadowolony pan rzecznik PKP od dwóch miesięcy opowiada kłamstwa mówiąc, że lada dzień zakończenie prac. Gołym okiem widać że tam jeszcze potrzeba ok 3-4 tygodnie porządnych robot. Ściema na całego!
    Wiadukt zamknięty jest już prawie od 16 miesięcy. Powienien być zrobiony w maks pół roku a jeszcze troche i będziemy na niego czekać 1,5 roku.
    Wstyd i obciach panowie kolejarze!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię