Stan zagrożenia koronawirusem. Rośnie liczba osób objętych kwarantanną

4

PIASECZNO Każdego dnia sanepid podaje aktualne dane dotyczące liczby osób objętych na naszym terenie nadzorem epidemiologicznym oraz kwarantanną. Niestety, liczby te cały czas rosną. Pocieszające jest to, że nie stwierdzono jeszcze żadnego zachorowania


Według danych z godziny 13 na terenie powiatu piaseczyńskiego nadzorem epidemiologicznym są objęte 222 osoby. Mogły one mieć kontakt z chorymi i pracownicy sanepidu na bieżąco monitorują ich stan zdrowia. Już 39 osób jest objętych kwarantanną domową pod nadzorem policji (we wtorek było to 8 osób). Osoby te na pewno miały kontakt z zarażonymi koronawirusem. Póki co żaden mieszkaniec powiatu nie zachorował na COVID-19.

TW

4 KOMENTARZE

  1. Puki co u żadnego, przebadanego i poddanego testom na COVID-19 nie wykryto wirusa? A ilu jest nie przebadanych? A ilu mieszkańców powiatu było we Włoszech na nartach?

  2. Jak było można zamknąć wcześniej lotniska i granice to wszyscy pukali się w czoło. Można było tego uniknąć. Słowo PANDEMIA mówi wszystko.

  3. Liczba przebadanych w całej Polsce to ok.2500. Resztę pozostawiam bez komentarza. Dla dociekliwych polecam wywiad wójta Nadarzyna o tym jak jego syn okazał się posiadaczem „korony”. A Nadarzyn to nie jest „domena” opozycji. Trzymajcie sie.

  4. „Póki co żaden mieszkaniec powiatu nie zachorował na COVID-19.” ciekawe skąd to wiecie jak 80 procent chorych nie ma absolutnie żadnych objawów . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię