Stare samochody zagracają Mysiadło

5

LESZNOWOLA – Na terenie Mysiadła stoi kilkanaście nieużywanych samochodów, które zajmują miejsca parkingowe – alarmuje Marcin Kania. – Próbowałem w tej kwestii interweniować w kilku instytucjach, niestety z różnym skutkiem


Stare samochody, którymi od dłuższego czasu nikt nie jeździ, można spotkać m.in. na ulicach Osiedlowej, Granicznej i Okrąg.
– Stoją tam od kilku miesięcy, zarastają chwastami, wyciekają z nich różne płyny – mówi Marcin Kania. – Niestety, wydaje się że policji ten temat nie interesuje.
Marcin Kania pokazuje nam pismo, pod którym podpisał się nadkom. Jacek Anczarski, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Naczelnik wyjaśnia w nim, że wskazane przez Marcina Kanię pojazdy mają tablice rejestracyjne, a ich wygląd nie świadczy o tym, że zostały porzucone.
– W związku z tym stwierdzam, że brak jest przesłanek, aby je odholować – czytamy w piśmie.
– Zupełnie nie rozumiem tego stanowiska – obstaje przy swoim Marcin Kania. – Zapraszam pana nadkomisarza na wizję w terenie. Wiele samochodów nie ma w kołach powietrza, obrasta je roślinność. Jestem zdania, że jeśli samochody są przez długi czas nieużywane, powinny być odholowane. Tym bardziej, że w Mysiadle jest deficyt miejsc parkingowych.

TW

5 KOMENTARZE

  1. Rozumiem że p.Marcin Kania będzie tu sędzią i to on wyznacza samochody do odholowania? Na podstawie własnego widzimisię, jeżeli samochód jest nadal ubezpieczony to niech stoi. Ktoś czasem musi wyjechać na kilka miesięcy to co ma zrobić z samochodem, nie każdy ma w okolicy kogoś kto mu będzie przestawiał auto co dwa tygodnie żeby p.Marcin Kania mógł chodzić spokojnie.
    To nazwisko 3x pada w artykule, bez wyjaśnienia kto to, czy zaniepokojony czytelnik, szeryf czy wyznaczony przez koło gospodyń wiejskich pilnowacz miejsc parkingowych…

  2. Może zamiast zajmować się takimi pierdołami zająć się czymś pożyteczniejszym, w tym miejscu jest pełno wolnych miejsc.

  3. Widziałem jednego takiego w kapturze, chodził i oglądał samochody, pewnie go złapali to wymyślił bajke że szuka samochodów do odholowania i teraz napisał do policji żeby bezkarnie dalej chodzić i szukać okazji, widziałem też jak coś grzebał w okolicy wentyli w kołach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię