Startuje kino plenerowe! Uwaga, liczba miejsc ograniczona

0

PIASECZNO/KONSTANCIN-JEZIORNA W piątek 3 lipca na piaseczyńskim skwerze Kisiela i przy konstancińskiej Hugonówce rusza kino plenerowe. W tym roku z powodu pandemii liczba miejsc jest ograniczona i reżim sanitarny.

Piaseczyńskie Kino Plenerowe startuje 3 lipca o 21.30 filmem „Wieczór gier”. W tym roku liczba uczestników jest ograniczona do 150 osób, a seanse będą się odbywać w reżimie sanitarnym. Przy wejściu każdy z uczestników będzie miał mierzoną temperaturę oraz będzie zobowiązany do zdezynfekowania rąk. Podczas pokazu obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa, a uczestnicy, o ile nie zamieszkują razem, muszą utrzymywać dystans 2 metry.

Program Piaseczyńskiego Kina Plenerowego

LIPIEC, godz. 21.30
10 lipca – I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
17 lipca – Sully
24 lipca – Ja, Daniel Blake
31 lipca – Siedem minut po północy

SIERPIEŃ, godz. 21.00
7 sierpnia – Ostatnia rodzina
14 sierpnia – Wszystkie pieniądze świata
21 sierpnia – Jestem taka piękna!
28 sierpnia – Czwarta władza

Kino pod chmurką w Konstancinie-Jeziornie stanie na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). W programie zaplanowano w te wakacje 9 filmów. Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc będzie ograniczona, teren pokazów zostanie wygrodzony, leżaki będą ustawione w odpowiednich odstępach. Żeby wziąć udział w pokazach, trzeba będzie przestrzegać wszystkich wymogów bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa. Dziś o 21.45 zobaczymy film „Green Book”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię