Stokrotka pod linią wysokiego napięcia na razie nie zostanie otwarta

3

LESZNOWOLA Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego nie wydał pozwolenia na użytkowanie obiektu znajdującego się przy skrzyżowaniu ul. Postępu i Słonecznej w Kolonii Lesznowola. Chodzi o budynek wybudowany pod linią wysokiego napięcia, w którym miał być sklep Stokrotki


W marcu pisaliśmy, że budynku nie odebrał Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Od decyzji PINB-u właściciel odwołał się do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego, który miał wypowiedzieć się w tej sprawie do końca marca. Jak się okazuje, WINB również nie wydał pozwolenia na użytkowanie obiektu. Teraz sprawa ponownie wróciła do PINB-u. Trudno podejrzewać, aby Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego zmienił swoje zdanie w kwestii budynku, który powstał chociażby bez wymaganych uzgodnień z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi. Wiele wskazuje na to, że cała sprawa znajdzie swój finał w sądzie administracyjnym.

TW

3 KOMENTARZE

  1. No i inwestor w tej sprawie wygra i jeszcze odszkodowanie dostanie. Cała sprawa od samego początku rozbija się (jak to zwykle bywa) o urzędniczą niekompetencję i nieprofesjonalizm. Szkoda, że za całą farsę urzędniczą, jak zwykle, zapłacą podatnicy.

  2. Taak. Sklep sklepem. Trzeba by jeszcze jakieś odwodnienie okolicy sklepu zrobić.
    Swoją drogą niedopatrzenie i niekompetencja urzędników jest przeogromna. Nigdzie więcej nie buduje się pod linią energetyczną. Zwłaszcza wysokiego napięcia. Coś nie pykło.

  3. Powstał bez uzgodnień. Użycie formy „chociażby” w odniesieniu do Energetyki wskazuje, iż jest tych braków więcej. Dlaczego więc uważasz, że odpowiadają urzędnicy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię