Strach przed mordercą. Znamy wyniki sekcji zwłok kobiety

1

PIASECZNO 25 grudnia między ulicami Żytnią a Jarząbka znaleziono zwłoki kobiety. Dzień później z Jeziorki wyłowiono ciało mężczyzny. W związku z obydwoma zdarzeniami pojawiło się mnóstwo plotek. Zagadka dotycząca pierwszego zgonu została częściowo wyjaśniona


– Macie dodatkowe informacje w sprawie tego morderstwa? – dopytywaliście po publikacji naszego artykułu. – Na terenie Piaseczna mamy mordercę na wolności. Zgroza! – pisaliście do nas, a dyskusje na lokalnych forach internetowych mnoży mrożące krew w żyłach spekulacje, plotki i domysły.
45-letnia Urszula K., mieszkanka Piaseczna, wyszła z domu w Wigilię. Jej ciało zostało znalezione między blokami a osiedlem domków jednorodzinnych następnego dnia rano przez przypadkowych przechodniów. Zdarzenie zszokowało mieszkańców Piaseczna. Spekulowano, że kobieta została zgwałcona i zamordowana.
Ciało 45-latki skierowano na sekcję. Znane są już jej wstępne wyniki.
– Nie stwierdzono obrażeń mechanicznych, które mogły przyczynić się do śmierci kobiety ani innych obrażeń czy śladów wskazujących na udział w zdarzeniu osób trzecich – informuje Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
– Ustalenie przyczyny śmierci będzie w tym przypadku wymagało przeprowadzenia dodatkowych badań, m.in histopatologicznych. Na ich wyniki oraz opinię biegłych z zakresu medycyny sądowej będzie trzeba poczekać około dwóch miesięcy.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Ha ha ha ha, bo nic więcej nie ciśnie się na usta. Ojciec Mateusz przy tym śledztwie, to serial kryminalny na bardzo wysokim poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię