PIASECZNO – W naszej okolicy pojawił się pedofil ! – alarmują mieszkańcy Złotokłosu. – W zeszłym tygodniu nagabywał dziewczynkę w okolicach cmentarza w Złotokłosie/Marylce.


Mężczyzna zaczepił dziewczynkę w okolicach cmentarza na granicy Marylki i Złotokłosu

– Mężczyzna znany jest policji – mówi sołtys i radna Anna Kostyrka. – Jest mieszkańcem sąsiedniej gminy. Tam nagabywał dziewczynkę proponując jej czynności seksualne. Teraz przeniósł się na nasz teren. Sprawę zgłosiliśmy dzielnicowemu.
Z relacji mieszkańców wynika, że mężczyzna zatrzymał się przy cmentarzu, początkowo pytał dziewczynkę o drogę, a później zaproponował podwiezienie. Ta nie skorzystała z propozycji i uciekła.
– Tym razem nie zrobił niczego niezgodnego z prawem, ale ze względu na przeszłość tego człowieka mieszkańcy czują się zaniepokojeni – mówi Anna Kostyrka.
Policja w tej chwili nie chce zdradzać szczegółów sprawy, ale potwierdza, że napłynęło zgłoszenie i zostało wszczęte postępowanie.
– Warto uczulić dzieci, by nie ufały obcym i nie korzystały z propozycji podwózki do domu czy szkoły – sygnalizuje radna Anna Kostyrka.

AB

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię