Stracił prawo jazdy, kobieta straciła życie

1

PIASECZNO Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który na liczniku miał 103 km/h. W tym miejscu dwa tygodnie temu doszło do wypadku, w którym zginęła 46-letnia kobieta.

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna podczas pełnienia służby w okolicach miejscowości Pilawa, zatrzymali kierowcę peugeota, który mimo ograniczenia prędkości do 50 km/h na liczniku miał 103. 48-letni kierowca stracił na trzy miesiące prawo jazdy. Za wykroczenie otrzymał również mandat karny w wysokości 500 złotych oraz 10 punktów karnych.

Przypominamy, że dwa tygodnie temu właśnie w tym miejscu miał miejsce wypadek w którym zginęła 46-letnia kobieta, a ciężko ranny został 30-letni mężczyzna.

Szanowni kierowcy, zachowujcie ostrożność i przestrzegajcie przepisów ruchu drogowego.

1 KOMENTARZ

  1. na całej trasie od zjazdu z drogi nr 79 w stronę Góry K jest mocno ograniczona znakami prędkość. Jadę czy jadę 40 czy 50, czy 60, zawsze wyprzedza mnie wściekle jadace auto, jadące tak pod stówkę. Tak naprawde im bardziej jadę przepisowo, tym większa wsciekłość kierowców za mną. ale tak jest wszedzie , wszyscy mają przepisy w du..e , czasami ktoś zginie, no trudno , mnie to przeciez nie dotyczy. Udało sie 1000 razy złamac przepisy to uda sie znowu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię