Stracił prawo jazdy, zapłaci jeszcze 2 500 zł

1

PIASECZNO Mężczyzna, w obszarze zabudowanym, przekroczył dozwoloną prędkość aż o 77 km/h. Tak bardzo spieszył się na mecz, że nie zauważył nawet policyjnego patrolu!

 

Policjanci piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego każdego dnia poświęcają wiele pracy, aby z dróg wyeliminować uczestników ruchu, stwarzających zagrożenie dla siebie oraz swojego otoczenia. Do takich osób z całą pewnością zaliczyć można kierujących, którzy w obszarze zabudowanym, lekceważą obowiązujące przepisy, znacząco przekraczając dozwoloną prędkość.

Przykładem takiego nagannego zachowania i brawurowej jazdy może być 32-latek, który w miejscowości Łoś, w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h pędził blisko 130 km/h. Pośpiech – jak się okazało na mecz – był tak ogromny, że kierujący nie zauważył nawet oznakowanego policyjnego patrolu. Funkcjonariusze zmierzyli prędkość odjazdową, a na nierozsądnego 32-latka nałożyli mandat karny w wysokości 2500 zł, 15 punktów karnych oraz zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami na 3 miesiące.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię