Straciła dobytek w pożarze, boryka się ze śmiertelną chorobą

0

PIASECZNO Nad ranem 6 stycznia 2022 r. wybuch pożar.  Dom spłonął doszczętnie. Właścicielka została jedynie w kapciach i piżamie. Jej sytuacja jest krytyczna, szuka pomocy w odbudowie domu

6 stycznia w Złotokłosie wybuch pożar, spłonął dom. Płomienie rozprzestrzeniały się błyskawicznie, strawiły wszystko. Właścicielka straciłam cały dorobek swojego życia. Uratowała się z płomieni jedynie w piżamie i kapciach.

Los ją dotkliwie doświadcza

Kobieta od wielu lat walczy z nowotworem i los kolejny raz ją doświadcza… Wszystkich ludzi z dobrym sercem prosi o pomoc.

Każda złotówka zbliża mnie do powrotu do normalnego życia- mówi kobieta. – Muszę zaznaczyć, że sprawa własności działki jest aktualnie regulowana prawnie dlatego zbieram na dom mobilny by mieć swój własny kąt, który gdy sprawa własności zakończy się dla mnie pomyślnie zostanie ze mną w miejscu, które od lat zamieszkiwałam i pokochałam, a w razie niepowodzenia ruszy ze mną w dalszą podróż.

Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć kobietę w odbudowie domu mogą przekazać datek za pośrednictwem zbiórki na portalu ZRZUTKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię