Straż Miejska rozpoczęła przeprowadzkę

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Straż miejska rozpoczęła przeprowadzkę do nowej siedziby przy ul. Warszawskiej 32 w Konstancinie-Jeziornie. W zmodernizowanym budynku dawnego Urzędu Miasta i Gminy będzie się mieścić Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego i miejski monitoring.

Budynek przy ul. Warszawskiej wymagał remontu. Wykonawca wyłoniony w przetargu miał za zadanie całkowicie odnowić jego wnętrze oraz dostosować pomieszczenia, w których przez kilkanaście lat pracowali konstancińscy urzędnicy, do potrzeb nowych użytkowników, m.in. straży miejskiej. Roboty poszły bardzo sprawnie i w efekcie inwestycja zakończyła się przed czasem.

Czas na przeprowadzkę

Teraz pora na przeprowadzkę, która już się rozpoczęła. Swoje rzeczy z dawnej siedziby przy ul. Sobieskiego przenoszą strażnicy miejscy, dla których zmiana adresu będzie się wiązała z poprawą nie tylko warunków pracy, ale także obsługi interesantów.

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na zakończenie prac – przyznaje Sylwester Ropielewski, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Konstancinie-Jeziornie. – Nareszcie strażnicy będą pracować w godnych warunkach.

Większy komfort pracy

Funkcjonariusze mają teraz do swojej dyspozycji m.in. szatnie z prysznicami, przestrzenne zaplecze socjalne i nowoczesną salę odpraw. Do budynku przy ul. Warszawskiej wprowadziło się już Biuro Zarządzania Kryzysowego, a wkrótce z pobliskiego komisariatu policji zostanie tutaj przeniesiony także system monitoringu miejskiego. Całość inwestycji kosztowała niecały milion złotych.

Źródło: www.konstancin-jeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię