Straż Miejska skontrolowała konstancińskie posesje

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Od 2 listopada do 31 grudnia 2017 r. Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie dokonała kontroli 277 nieruchomości pod względem czystości, porządku na obszarze przyległym, rodzaju opału używanego do ogrzewania budynków, faktu złożenia deklaracji na odbiór odpadów komunalnych oraz podłączenia do gminnej sieci wodno-kanalizacyjnej.


W tym okresie skontrolowano nieruchomości położone:

– na terenie sołectwa Kawęczyn,
– na terenie sołectwa Turowice,
– na terenie sołectwa Bielawa – ulice Powsińska, Wspólna, Makowa, Lipowa, Okrężna, Ścienna, Krótka, Mirkowska, Bielawska,
– na terenie miasta Konstancin- Jeziorna – ulice Warszawska, Brzozowa, Willowa, Sosnowa, Bielawska, Królewska, Mirkowska, Dębowa, Słoneczna, Pogodna, Sadowa, Borowa, Pocztowa.

W skontrolowanych 277 nieruchomościach ustalono, że w 198 używany jest piec gazowy, a 79 nieruchomości ogrzewane jest paliwem stałym. W 18 posesjach ujawniono zbiorniki na odprowadzanie nieczystości płynnych (pomimo możliwości podłączenia tych nieruchomości do sieci gminnej). 16 właścicieli skontrolowanych nieruchomości ukarano mandatem za brak udokumentowania odbioru nieczystości z posiadanych przy posesjach zbiorników.

Posesje, które nie zostały dotychczas skontrolowane np. z powodu nieobecności właścicieli, zostaną sprawdzone przez strażników w najbliższym czasie.

źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię