Strażacy gaszą pożar budynku mieszkalnego [AKTUALIZACJA]

0

LESZNOWOLA Do pożaru doszło w Nowej Iwicznej przy ul. Kieleckiej

– O godzinie 17.45 otrzymaliśmy zgłoszenie o dużym zadymieniu i płomieniach widocznych w jednym z budynku mieszkalnych – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Trwa akcja gaśniczo-ratownicza, na miejscu jest pięć jednostek straży pożarnej. Pożar wybuchł w budynku wielorodzinnym w jednym z lokali na drugim piętrze.

godz. 18.21
– Nikt nie został poszkodowany, z salonu jednej z lokali wydobywało się lekkie zadymienia, ale ogień nie rozprzestrzenił się i nie objął całego budynku – relacjonuje nasz reporter, który dotarł na miejsce zdarzenia. – Strażacy sprawną akcją w porę zażegnali niebezpieczeństwo.

To druga akcja strażaków w gminie Lesznowola. Wcześniej, ok. godz. 14.30 w Mysiadle aż 7 zastępów straży pożarnej interweniowało z powodu pożaru w 4-kondygnacyjnym lokalu mieszkalnym. Mieszkańcy ewakuowali się sami, palił się telewizor i szafka pod odbiornikiem. Na parterze budynku znajduje się przedszkole, jego wychowankowie zostali ewakuowani jeszcze przed przybyciem straży.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię