Strefa Płatnego Parkowania wznawia działanie

2

PIASECZNO Informujemy, że od 11 maja 2020 roku, w obszarze Strefy Płatnego Parkowania na terenie Piaseczna, ponownie pobierane będą opłaty za postój i wznowione będą kontrole.

Pracownicy SPP planują przeprowadzać dezynfekcję dotykowych elementów parkomatów, w godzinach obowiązywania płatnego parkowania tj. 8.00-18.00. Przy korzystaniu z urządzeń, zalecamy stosowanie indywidualnych środków ochrony osobistej, głównie w formie rękawiczek ochronnych.
Sugerujemy, aby ograniczać kontakt z klawiaturami parkomatów do niezbędnego minimum, w związku z tym, zachęcamy mieszkańców do płacenia za parkowanie na terenie miasta, przy użyciu aplikacji na telefony komórkowe m.in. mPay.

CZYTAJ TAKŻE:  Jutro przerwa w dostawie wody

2 KOMENTARZE

  1. Ilu jest pracowników SPP a ile parkomatów? Czy owi pracownicy dadzą radę utrzymać wszystkie parkomaty w odpowiedniej czystości podczas użytkowania? Czy dezynfekcję paneli przeprowadzą jednorazowo a potem człowieku radź sobie sam? A kary za brak biletu będą cały czas nieuchronne? Czy mam rozumieć, że do kosztu zatrzymania samochodu w miejscu gdzie jest płatne parkowanie mam ująć sobie z domowego budżetu koszt zakupu kolejnej pary rękawiczek jednorazowych, który teraz nie jest mały?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię