Stylowe auta gościły w Mysiadle

0

LESZNOWOLA W niezwykle sympatycznej atmosferze odbył się pierwszy historyczny zlot Nowa Iwiczna Classic. Wbrew swojej nazwie, zabytkowe (choć nie tylko) pojazdy zjechały nie do Nowej Iwicznej, lecz do Mysiadła przy ulicy Osiedlowej 2

W sobotniej imprezie wzięło udział blisko 200 aut i motocykli. Ich właściciele, którzy przyjechali niejednokrotnie do Lesznowoli całymi rodzinami, mogli porozmawiać o swojej pasji, wymienić się uwagami technicznymi i wspólnie podziwiać prezentowane pojazdy. Nie zabrakło konkursów – między innymi na to, która z maszyn kołowych wyda z siebie najgłośniejszy dźwięk. Każdy z uczestników mógł również wziąć do ręki mikrofon i opowiedzieć publicznie o swoim aucie.

Całości towarzyszyła płynąca ze sceny muzyki, a głodni mogli się posilić kiełbaskami z grilla czy watą cukrową. Na miejscu pojawił się też zabytkowy autosan, który zabierał wszystkich chętnych na darmowe przejażdżki po okolicy. O tym, że się podobało, świadczyły najlepiej uśmiechy na twarzach uczestników, którzy chętnie deklarowali udział w kolejnych tego typu wydarzeniach.
Wybrane przez organizatorów miejsce miało również tą zaletę, że auta nikomu postronnemu nie przeszkadzały. Kolejna impreza z cyklu Nowa Iwiczna Classic ma odbyć się w przyszłym roku.

GT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię