Substancja chemiczna z komendy nie zagrażała życiu

1

PIASECZNO Warszawska Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 6, specjalizująca się w ratownictwie chemiczno-ekologicznym zakończyła działania w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie. Nieznaną substancję chemiczną, która została wniesiona do budynku zabezpieczono i zabrano

– Substancja nie zagrażała życiu osób, które miały z nią styczność – wyjaśnia nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Nikt nie ucierpiał – rzecznik dementuje doniesienia naszego informatora o dwóch osobach poszkodowanych.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mieszkanka Konstancina-Jeziorny przyniosła do komendy znalezioną (prawdopodobnie na klatce schodowej) niezidentyfikowaną substancję chemiczną. Wezwano jednostkę ratownictwa chemicznego oraz straż pożarną. Na miejsce przyjechała również karetka pogotowia.
– Karetka pogotowia została wezwana prewencyjnie – informuje nadkom. Jarosław Sawicki. Substancja zostanie przebadana – w tej chwili nie wiemy jeszcze skąd pochodziła i dlaczego wydała się na tyle niebezpieczna, że zachowano tak dalece idącą ostrożność.

AB

czytaj też: 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię