Sukces 17-letniego Kacpra

0

PIASECZNO W kwietniowym Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym po raz pierwszy od wielu lat trzy złote medale padły łupem jednego zawodnika. Po trzy złote krążki sięgnął 17-letni Kacper Weikum, który triumfował w kategoriach Junior-PRO, Deble oraz Open

Łącznie w piaseczyńskim turnieju wystartowało 156 uczestników, a na półmetku cyklu sklasyfikowano w sumie 460 zawodników. Kolejny turniej Grand Prix odbędzie się już w najbliższą niedzielę 14 maja. Jak co miesiąc, w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie coś dla siebie znajdą zarówno mali, jak i duzi pasjonaci pingpongowej piłeczki. Start imprezy o godzinie 10, a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 2500 złotych.

To jednak nie jedyna, skierowana do amatorów tenisa stołowego, propozycja organizatorów imprezy z UKS Return Piaseczno.

– Już 20 maja startujemy z zupełnie nowym cyklem rozgrywek pod nazwą Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego – zapowiada Maciej Chojnicki z UKS Return Piaseczno. – Impreza przeznaczona jest dla rodzin, w których rodzice wspólnie z dziećmi biorą udział w zawodach.
Na miejscu w hali GOSiR-u na uczestników czekać będzie strefa zabaw dla dzieci, a na niej, między innymi, dmuchańce. Start imprezy w sobotę 20 maja o godzinie 10.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię