Sukces Bushi Team w Hiszpanii

0
sukces bushi team w hiszpanii
źródło:piaseczno.eu

PIASECZNO  4 marca reprezentacja Bushi Team w składzie: Patrycja Lewandowska, Adam Stępniak, Michał Kalmus oraz Krzysztof Markowski w roli trenera wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Hiszpanii w Barcelonie. Zawodnicy zdobyli trzy medale


Zawodnicy odnieśli wielki sukces zdobywając trzy medale:

  • Patrycja Lewandowska – I miejsce, kategoria kumite , 16-17 years, girls + 55 kg
  • Adam Stępniak – I miejsce, kategoria kumite, 16-17 years, boys -70 kg
  • Michał Kalmus – II miejsce, kategoria kumite, + 18 years, men – 70 kg

Patrycja Lewandowska wyróżniała się na turnieju dobrą techniką walki i siłą. W walce półfinałowej, z reprezentantką Hiszpanii, nasza zawodniczka pokazała swoją zdecydowaną przewagę, jednogłośnie wygrywając ze swoją rywalką. W finale przeciwniczka Patrycji, również reprezentantka Hiszpanii, zrezygnowała z walki i tym samym Patrycja zdobyła złoty medal.

Adam Stępniak na drodze do zwycięstwa miał do pokonania wielu utalentowanych zawodników Hiszpanii, Węgier, Francji i Rosji. Zawodnik stoczył cztery trudne pojedynki wykazując się dobrą techniką i taktyką walki. Adam kolejno pokonywał swoich przeciwników, nie pozostawiając wątpliwości, że jest najlepszy w wybranej przez siebie kategorii. Został złotym medalistą Spanish Open 2017.

Michał Kalmus startując w Otwartych Mistrzostwach Hiszpanii miał do wykonania bardzo trudne zadanie, ponieważ w jego kategorii zgłoszonych zostało wielu zawodników reprezentujących bardzo wysoki poziom wyszkolenia. W pierwszej walce Michał pokonał w regulaminowym czasie silnego zawodnika z Kazachstanu. Drugi pojedynek z zawodnikiem z Wielkiej Brytanii, wygrany dopiero po trzech dogrywkach. Trudne walki eliminacyjne spowodowały u Michała dokuczliwe, choć na szczęście niegroźne kontuzje, w efekcie czego nie stoczył finałowego pojedynku i tym samym został srebrnym medalistą turnieju.

Radość ze zdobytych medali jest tym większa, że w turnieju wzięli udział zawodnicy z wielu krajów świata m.in. Rosji, Kazachstanu, Francji, Anglii, Boliwii, Islandii, Izraela, Węgier, Włoch, Hiszpanii. Zawodnicy Bushi Team pokazali walki na najwyższym poziomie, co jest dobrą prognozą przez zbliżającymi się Mistrzostwami Europy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię