Sukces piaseczyńskich biegaczek

0

PIASECZNO LEKKOATLETYKA Na lekkoatletycznych Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu nie zabrakło zawodników piaseczyńskiej Kondycji, którą reprezentowały Oliwia Malmon i Aleksandra Płocińska. Obie zawodniczki nie zawiodły oczekiwań

Zimowe przygotowania na zgrupowaniu w Przesiece przyniosły spodziewane efekty, bo nasze biegaczki wywalczyły w Toruniu medale. Srebro przypadło w udziale Oliwii na 800 metrów w kategorii u23 oraz Oli (w tej samej kategorii wiekowej) na dystansie 1500 metrów. Aleksandra dołożyła również brąz z tego samego biegu w klasyfikacji seniorów.
Bardzo się cieszę, że mogłam wystąpić na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu – mówi Aleksandra Płocińska. – Zawsze jest to dodatkowe doświadczenie i przerwanie monotonii treningowej. Bieg był dla mnie ciężki, ponieważ był to mój pierwszy start na takich prędkościach, ale mimo to szczęśliwy. Dałam z siebie 100 proc. i udało mi się zdobyć srebrny medal w kategorii U23. Dużą niespodzianką była dyskwalifikacja zwyciężczyni biegu, Angeliki Cichockiej, przez co pierwszy seniorski medal również należy do mnie.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię