#SUMMERPOWER – Centrum Janki rozdaje karty podarunkowe!

0

Lato, słońce, kwiaty, pozytywne wibracje i udane zakupy, za które można dostać kartę podarunkową na 30 zł, 50 zł, a nawet … 100 zł? Taka wakacyjna niespodzianka tylko w Centrum Janki. W dniach 24-25 lipca w godzinach 9.00-21.00 na klientów czeka 500 nagród o łącznej wartości 26.000 złotych!

Centrum Janki zaprasza swoich klientów do wspólnej zabawy w prawdziwie letnim klimacie. W pachnącej kwiatami scenerii będą czekać na nich karty podarunkowe na zakupy w Centrum Janki. Co trzeba zrobić? W dniach 24-25 lipca wystarczy zrobić zakupy:

  • za minimum 200 złotych, aby odebrać upominek w postaci karty podarunkowej o wartości 30 złotych (kwota udokumentowana na maksymalnie trzech paragonach),
  • za minimum 400 złotych, aby cieszyć się kartą podarunkową o wartości 50 złotych, (kwota udokumentowana na maksymalnie czterech paragonach),
  • za minimum 600 złotych, aby stać się szczęśliwym posiadaczem karty podarunkowej o wartości 100 złotych (kwota udokumentowana na maksymalnie pięciu paragonach).

We wszystkich przypadkach paragon z hipermarketu Auchan może stanowić jedynie połowę wartości kwoty wymaganej do odebrania nagrody.
Każdego dnia pięćdziesięciu pierwszych uczestników zabawy otrzyma dodatkowo kwietne wianki, przygotowane przez kwiaciarnię Oliflori Kwiaty i Wnętrza. Dla tych, którzy sami będą chcieli poznać technikę plecenia wianków, kwiaciarnia przygotowała warsztaty z florystką. Klienci Centrum Janki będą mogli również zapozować do pamiątkowego zdjęcia na tle retro VW ogórka, który zaparkuje przed Centrum.
Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji i na stronie www chjanki.pl. Liczba upominków ograniczona. W puli nagród 500 kart podarunkowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię