Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie. Wkrótce otwarcie!

13

Park of Poland znajduje się w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, w odległości około 60 km od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8. Jego budowa została zakończona, w tej chwili trwa rekrutacja pracowników, a już wkrótce park wodny zostanie otwarty dla klientów

Będziemy mieli do dyspozycji 3500 m kw basenów, 32 zjeżdżalnie wodne, 10 saun tematycznych na powierzchni 2500 m kw.
Naszym celem jest zapewnienie rozrywki milionom gości z Polski oraz innych krajów Europyzapowiada inwestor. – W Park of Poland chcemy zaoferować atrakcje znane z innych parków na świecie, od tych najbardziej klasycznych po te najbardziej ekstremalne. Kompleks Park of Poland będzie się składał z parku wodnego, hoteli, domków typu bungalow, centrum konferencyjno-handlowego, parków tematycznych, biurowców oraz apartamentowców.
Pierwszym etapem projektu Park of Poland jest park wodny Suntago Wodny Świat oraz osiedle domków bungalow. Drugim etapem inwestycji jest budowa czterogwiazdkowego hotelu, który pierwszych gości przyjmie już w IV kwartale 2020 roku. Prace na budowie ruszyły na początku maja 2017 roku.

Inwestor zapowiada mnóstwo atrakcji:

Jamango
Doświadcz niezwykłych wrażeń, które zapewnią 32 zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 3 kilometrów! Czy odważysz się na zjazd najdłuższą w Europie, mierzącą aż 320 metrów, krytą zjeżdżalnią? To tak jakby sunąć w dół z wysokości… wieży Eiffla. Niezapomnianych chwil dostarczy Wam między innymi basen z falami, dzika rzeka oraz symulator Surf-Air. Naszych najmłodszych gości zapraszamy do wewnętrznego i zewnętrznego wodnego placu zabaw z ciepłą wodą oraz brodziku dla dzieci. Mnóstwo zabawy i śmiechu gwarantowane!

Relax
Miejsce, w którym zrelaksujesz się w otoczeniu 400 palm sprowadzonych głównie z Florydy, Malezji i Kostaryki. Odpoczniesz w basenie termalnym o powierzchni 840 m2 oraz wyciszysz się w ogrodzie o powierzchni 20 000 m2. Skorzystaj z gabinetów masażu, basenów witalnych oraz solariów. A w słoneczne dni otwierany dach pozwoli delektować się naturalnym ciepłem promieni słonecznych.

Saunaria
Na powierzchni 2500 m2 czeka na Ciebie ponad 12 tematycznych atrakcji różnego rodzaju. Przenieś się w egzotyczny świat i zrelaksuj się w naszych saunach. Poczuj ciepło dochodzącej do 100°C , a następnie weź orzeźwiający prysznic Calla.

13 KOMENTARZE

  1. Extra! Tylko na początku to kolejki będą,że ho. Mogliśmy mieć namiastkę tego pod Złotokłosem,ale bylo zbyt wielu chętnych brania pod stołem? Jestem przekonany bo znam osoby,które dostaly bezzwrotne zadatki za grunty od inwestora…

  2. W Piasecznie będzie wyjątkowo. Aby wykorzystać w pełni okoliczny potencjał, przewidziano kąpiele błotne i okłady fekalne. Warto również zwrócić szczególną uwagę na aromaterapię – tego nie ma nigdzie w tej części świata.

  3. Największa porażka to Błonie pod Warszawą. Największa siła rozwojowa to Grodzisk Mazowiecki w tym regionie. Znam sytuację, gdzie Gmina Grodzisk Mazowiecki chce budować drogę zaś gmina Błonie tą inwestycje hamuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię