POWIAT Włączamy się do prowadzonej od 17 lat akcji charytatywnej “Kuriera Południowego” – “Świąteczna Choinka”, która wspiera Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Pęcherach

Zachęcamy Państwa do zakupienia bombki, którą umieścimy na naszym świątecznym drzewku na pierwszej stronie w przedświątecznym numerze “Kuriera Południowego”. Bombka zawierać będzie logo Państwa firmy, natomiast jej lokalizacja uzależniona jest od wysokości kwoty przekazanej na Dom Dziecka – im większa, tym wyższa gałązka, na której pojawi się Państwa bombka. Logo firmy, która przekaże największą kwotę znajdzie się na samym szczycie choinki – wpisane w gwiazdkę.
“Kurier Południowy” nie pobiera żadnej prowizji z tytułu organizowania akcji.

Państwa darowizna zostanie przekazana w całości dla:

Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych
Pęchery, ul. Bolesława Chrobrego 85
05-502 Piaseczno

dzięki bezpośredniej wpłacie na jego konto:

33 1020 1169 0000 8102 0230 1927

Gorąco zachęcamy do udziału w naszej akcji, wierząc, że jest ona jednocześnie interesującą formą reklamy Państwa firmy. Razem możemy sprawić, że dla żadnego dziecka nie zabraknie prezentów pod choinką. Im więcej bombek, tym więcej prezentów, więcej radości i szczęścia w tym wyjątkowym okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkie osoby, firmy lub organizacje zainteresowane naszą akcję prosimy o kontakt e-mailowy reklama@piasecznoNEWS.pl lub o telefon pod numer 692 488 258.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię