Świąteczne paczki przygotowali pracownicy urzędu

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przygotowali świąteczne paczki dla uchodźców z Ukrainy. Zostały nimi obdarowane matki z dziećmi, którzy znaleźli schronienie w domu Zgromadzenia Sióstr od Aniołów przy ul. Broniewskiego.

Pracownicy konstancińskiego magistratu regularnie włączają się w różne akcje pomocowe – w grudniu, w ramach „Szlachetnej paczki”, obdarowali seniorkę z Konstancina-Jeziorny, świątecznymi prezentami. Teraz aktywnie zaangażowali się w pomoc na rzecz potrzebujących obywateli Ukrainy, dostarczając – w miarę możliwości – najpotrzebniejsze rzeczy do punktu wydawania darów dla uchodźców przy ul. Sobieskiego 6.

Ponadto tuż przed świętami wielkanocnymi urzędnicy przygotowali wielkanocne paczki dla uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli bezpieczne schronienie przed wojną, w domu Zgromadzenia Sióstr od Aniołów przy ul. Broniewskiego w Konstancinie-Jeziornie. Matki z dziećmi (łącznie 29 osób) otrzymali m.in. artykuły spożywcze i kosmetyczne, słodyczy oraz owoce, a najmłodsi – kolorowanki z kredkami, puzzle. Upominki oraz  życzenia od pracowników magistratu w minioną środę (13 kwietnia) przekazała dwuosobowa delegacja. – Dziękuje bardzo za tak miły gest – powiedziała siostra Ewa, opiekująca się obywatelami Ukrainy. – To bardzo dużo dla nich znaczy.

 

ŹRÓDŁÓ: www.konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię