Świąteczny wieczór muzyczny z duetem Ojciec i syn oraz wybitnymi gośćmi. Nie przegapcie!

0

PIASECZNO Grudzień i styczeń to czas kolęd i pastorałek. Z tej okazji, jak co roku, na terenie powiatu piaseczyńskiego odbywają się różnorodne koncerty świąteczne. Najbliższy już 8 stycznia, zaśpiewają Ojciec i Syn, Marcin Molski i Karolina Krzyżanowska

 

Biblioteka Publiczna w Piasecznie serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 8 stycznia o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Biblioteki Głównej w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym.

W specjalnej, świątecznej oprawie wizualnej wystąpią dla Państwa duet Ojciec i Syn wraz z zaproszonymi gośćmi. Pianista Leszek Tylec, wokalista Grzegorz Tylec, multiinstrumentalista Marcin Molski (skrzypce, gitara, pianino) oraz wokalistka Karolina Krzyżanowska, wykonają tego wieczoru niebanalny zestaw tradycyjnych kolęd, piosenek świątecznych i zimowych.

W programie koncertu znajdą się zarówno, znane wszystkim, kolędy, jak i świąteczne utwory tak różnorodnych twórców jak, między innymi, Zbigniew Preisner, Andrzej Zieliński, Wojciech Młynarski, Jacek Kaczmarski czy Grzegorz Turnau. Nie zabraknie przy tym także i światowych bożonarodzeniowych hitów w oryginalnych aranżacjach.

Duet Ojciec i Syn wraz z gośćmi ukażą Państwu zarówno radosną, pełną ciepła i pozytywnej energii stronę świąt Bożego Narodzenia, jak i jej bardziej refleksyjną odsłonę. Będzie więc czas zarówno na wspólne śpiewanie, jak i chwilę zadumy. Wejdźmy wspólnie w nowy rok w pozytywnym, świątecznym nastroju, w który wprowadzi Cię Świąteczny Wieczór Literacki!

 

Darmowe wejściówki na koncert do odbioru w sekretariacie biblioteki oraz do pobrania przez Evenea.pl: https://app.evenea.pl/event/koncertliteracki/

Patronem medialnym wydarzenia są Kurier Południowy i portal Piasecznonews. Wydarzenia na Facebooku

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię