KONSTANCIN-JEZIORNA W najbliższą sobotę o godz. 18 w Konstancińskim Domu Kultury wystąpi Stefano Terrazzino


KDK zaprosił tancerza, aktora i piosenkarza z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Terrazzino jest z pochodzenia sycylijczykiem, ale urodził się w Niemczech. Ma dwóch młodszych braci: Vincenza i Marco. Naukę tańca rozpoczął jako 16-latek, pod wpływem rodziców. Zdobył najwyższą klasę („S”) w tańcach latynoamerykańskich. W polskich mediach zaistniał dzięki udziałowi w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie czterokrotnie sięgnął po Kryształową Kulę, najwyższe trofeum. To rekord w polskiej edycji programu.
Sukces w „Tańcu z Gwiazdami” otworzył Stefano drzwi do kariery w polskiej telewizji. Dwa lata temu został uczestnikiem trzeciej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Po dziewięciu odcinkach dotarł do finału i zwyciężył wykonując utwór Mieczysława Fogga „Jesienne róże”. Najwyraźniej polubił śpiew, bo wkrótce wydał singiel „Kiedy quando” w ramach projektu Stefano Terrazzino i Belli Ribelli. I właśnie z tym projektem Stefano zawita do Hugonówki.
W programie koncertu oprócz gorących południowych rytmów także pokaz tańca. Tym samym gwarancja świetnej zabawy przy największych włoskich przebojach m.in.: „Volare”, „Azzuro”.

Bilety w cenie 50 zł do kupienia w kasie i na stronie internetowej KDK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię