Szansa na sukces! Wygrała decyzją jury, teraz może wygrać dzięki nam!

0

LESZNOWOLA Gabrysia Kurzac, mieszkanka Stefanowa w gminie Lesznowola 8 marca wystąpiła w odcinku programu „Szansa na sukces” i decyzją jury wygrała, śpiewając piosenkę zespołu DeMono. Jeśli jutro otrzyma nasze wsparcie ma szansę na występ na festiwalu w Opolu.

Odcinek, w którym wygrała Gabrysia wchodził w skład 10-częściowego cyklu, który właśnie dobiegł końca. Czas na finał. Ten rozpocznie się na antenie TVP2 w niedzielę 31 maja o godzinie 15.15.
Gabrysia będzie walczyć o występ na scenie w Opolu. Tym razem jednak o jej powodzeniu nie zdecyduje jury. Potrzebne będzie zaangażowanie widzów i wysłane podczas programu SMS-y. Każdy głos zwiększy szansę Gabrysi Kurzac na to, że z finału „Szansy na sukces” trafi na koncert debiutów w Opolu.
Możemy razem sprawić, że reprezentantka gminy Lesznowola i powiatu piaseczyńskiego zaśpiewa podczas słynnego festiwalu w Opolu. Pomożecie?

Gabrysia Kurzac ma 16 lat i jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Magdalence oraz Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina na wydziale Wokalistyka Estradowa w Warszawie. Jest także absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec. Na koncie ma wiele sukcesów – jest laureatką konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich. Brała udział w I edycji programu The Voice Kids w drużynie Edyty Górniak. Ostatnio wygrała odcinek programu „Szansa na sukces. Opole 2020”, którego gościem był zespół DE MONO. Gabrysia interesuje się również aktorstwem. W warszawskim teatrze Studio Buffo grała Wendy w musicalu „Piotruś Pan”.

czytaj też: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię