Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama. Auchan organizuje bezpłatną akcję dla przyszłych mam

1

PIASECZNO W niedzielę 30 września w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Puławskiej w Piasecznie świeżo upieczone mamy będą mogły skonsultować swój stan zdrowia i wykonać badanie usg


W punktach konsultacyjnych zaproszeni eksperci udzielą porad, m.in. z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety ciężarnej i matki karmiącej czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Uczestniczki akcji dowiedzą się również, jak radzić sobie z różnymi bólami, w tym kręgosłupa w czasie ciąży oraz o sposobach powrotu do formy po porodzie.
Młodzi oraz przyszli rodzice wezmą udział w pokazie pierwszej pomocy pediatrycznej, instruktażu układania dziecka w chuście do noszenia oraz bezpiecznej kąpieli maluszka. Chętne panie zmierzą również ciśnienie krwi. Dla uczestniczek spotkania przygotowano konkursy z nagrodami – co godzinę do wygrania m.in. Szumiący Miś i zestaw kosmetyków dla całej rodziny. Konsultacje rozpoczną się o godz. 11 i potrwają do godz. 16. Wstęp wolny.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Czy eksperci będą znali ojczysty język(ukr) największej liczby noworodków mieszkających w P. i okolicach czy może będą ich krajanami?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię