Szczęśliwe i uśmiechnięte buzie, wynik świątecznej zbiórki

0

PIASECZNO Policjanci i pracownicy cywilni piaseczyńskiej komendy zorganizowali przedświąteczną zbiórkę słodyczy. Do akcji włączyło się Przedszkole nr 2 w Piasecznie, a także rodziny funkcjonariuszy. Zebrane słodkości trafiły już do dzieci, które przebywają w ośrodkach dla uchodźców na terenie powiatu piaseczyńskiego.

Policjanci i pracownicy cywilni po raz kolejny zorganizowali zbiórkę dla uchodzców z Ukrainy. Tym razem akcja skierowana była w stronę dzieci, by chociaż na chwilę w tym okresie świątecznym pojawiły się na ich twarzach uśmiechy radości. Do inicjatywy wspólnie z policjantami włączyło się również Przedszkole nr 2 „Zalesinek” w Piasecznie, a także rodziny i znajomi naszych funkcjonariuszy. Dzięki akcji udało się zrobić 100 słodkich paczek, które zostały przekazane dzieciom przebywającym w ośrodkach dla uchodzców na terenie powiatu piaseczyńskiego.

CZYTAJ TAKŻE:  Uciekał przez pół powiatu. Trwa policyjna obława

Spotkanie było doskonałą okazją do wzajemnego złożenia sobie świątecznych życzeń. Dzieci mogły bliżej poznać polskich policjantów i ich służbę,a także obejrzeć radiowozy. Najmłodsi obok słodkich prezentów „od zajączka” otrzymali też opaski na rękę tzw. „niezgubki” ufundowane przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki oraz Komendę Stołeczną Policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię