Szczęśliwi rodzice dziękują policjantom za pomoc.

0

LESZNOWOLA Dzięki policjantom ciężarna trafiła pod opiekę lekarzy, a kilka minut po dotarciu do placówki medycznej, na świat przyszła mała dziewczynka. Szczęśliwi rodzice odwiedzili komisariat.

W piątek (5 kwietnia 2024 r.), kilka minut po godzinie 12:00 z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie skontaktował się kierowca osobowego renault. Mężczyzna zdenerwowanym głosem powiedział, że wiezie do szpitala rodzącą żonę, ale obawia się, że może nie dojechać tam na czas, ponieważ akcja porodowa zaczyna rozwijać się coraz bardziej, a on do pokonania ma jeszcze spory odcinek drogi. Kierujący poinformował, że znajduje się obecnie na drodze S-7. Ta informacja przekazana została do wszystkich funkcjonariuszy pełniących służbę w terenie.

Okazało się, że w niedalekiej odległości od trasy, którą porusza się renault są funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego z Komisariatu Policji w Lesznowoli. Policjanci natychmiast pojawili się na drodze krajowej nr S-7 i kiedy tylko dostrzegli renault, rozpoczęli pilotaż. Mundurowi wytłumaczyli kierującemu, w jaki sposób ma się zachowywać w trakcie jazdy za nimi. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych sprawnie przeprowadzili auto z rodzącą kobietą do warszawskiego szpitala.

Pomoc funkcjonariuszy przyszła w samą porę, ponieważ zaledwie kilka minut po dotarciu do szpitala, na świat przyszła mała dziewczynka.

Szczęśliwi rodzice wspólnie ze swoją córeczką w niedzielne popołudnie 12 maja 2024 r. pojawili się w siedzibie Komisariatu Policji w Lesznowoli. Spotkali się z policjantami, którzy na początku kwietnia przeprowadzili pilotaż do szpitala. Rodzice podziękowali mundurowym za pomoc oraz za to, że dzięki nim nie tylko szybko ale przede wszystkim bezpiecznie dotarli do szpitala na czas.

 

KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię