Szczęśliwy finał poszukiwań 86-latka

0

PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego i prewencji, po kilkugodzinnych poszukiwaniach odnaleźli w lesie poszukiwanego 86-latka. Wyziębiony mężczyzna został przekazany pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego. – Policyjnym mottem „Pomagamy i chronimy” kierujemy się w naszej codziennej służbie – podkreślają policjanci.

W środę, 30 stycznia, po południu do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, zgłosiła się rodzina z pilną prośbą o wszczęcie poszukiwań 86-letniego mężczyzny. Przekazane służbie dyżurnej informacje były bardzo niepokojące. Podjęta została decyzja o przeprowadzeniu natychmiastowych działań poszukiwawczych. Ich przebiegiem i realizacją zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego przy wsparciu funkcjonariuszy prewencji.
Poszukiwania przebiegały wielowątkowo, sprawdzano między innymi adresy znajomych zaginionego i inne miejsca gdzie mógł się udać.
Do pomocy w poszukiwaniach włączył się także nasz portal PiasecznoNEWS.pl. Skontaktowaliśmy się z rodziną poszukiwanego i opublikowaliśmy informację z jego rysopisem, która dotarła do ponad 23 tys. osób. W poszukiwaniach pomagała także piaseczyńska korporacja taksówkowa WPI Taxi Piaseczno.
Wkrótce akcja poszukiwawcza przekroczyła teren powiatu piaseczyńskiego. I to właśnie tam na terenie powiatu grodziskiego, w lesie znajdującym nieopodal gminy Żabia Wola, mężczyzna został szczęśliwie odnaleziony tuż przed godziną 21.00.
Wychłodzonego 86-latka policjanci przekazali wezwanej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego.
Policjanci dziękują wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania szczęśliwe zakończone po kilkugodzinnych poszukiwaniach.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię