Szkoła w Głoskowie dziękuje Pani dyrektor

0

PIASECZNO 20 czerwca w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Głoskowie, miała miejsce niezwykła uroczystość. Uczniowie, kadra pedagogiczna, oraz pracownicy placówki pożegnali obecnego dyrektora panią Elżbietę Lewandowską. Dyrektor szkoły pełniła są funkcję przez 19 lat i zapisała się w pamięci uczniów jako cichy bohater.

– Dyrektor broni szkoły przed zewnętrznymi problemami tarczą niczym Superbohater. Wyczarowuje rodzicom uczniów wszystko, czego potrzebują niczym wróżka. Tylko bohater potrafi połączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją – tymi słowami uczniowie dziękowali pani Elżbiecie Lewandowskiej za wszystko co dla nich zrobiła przez ostatnie dziewiętnaście lat.

Pani dyrektor ciężko było ukryć wzruszenie, szczególnie w obliczu występów artystycznych przygotowanych przez dzieci. Wisienką na torcie okazał się popis grona pedagogicznego, które specjalnie na tę okazję przygotowało i wspólnie zaśpiewało pożegnalną piosenkę.

– Miałam przyjemność współpracować z Panią dyrektor przez ostatnie cztery lata, to niewiele w obliczu 31 lat przepracowanych przez panią w tej szkole, z czego dziewiętnastu na stanowisku dyrektora. Dziękuję pani za zaangażowanie i wkład w rozwój piaseczyńskiej oświaty – powiedziała Wiceburmistrz Hanna Kułakowska – Michalak – Wpisała się Pani
w historię szkoły w Głoskowie nie tylko jako bardzo dobry, oddany swojej pracy dyrektor
i wspaniały gospodarz szkoły, ale również jako człowiek rozumiejący i szanujący potrzeby całej społeczności szkolnej – dodała Wiceburmistrz.

Uczniowie z łezka w oku życzyli pani dyrektor, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał jej dobry humor i aby znalazła czas na realizacje swoich pasji.

Od września stanowisko dyrektora obejmie. p. Ewa Wołynkiewicz pracująca obecnie w szkole w Głoskowie jako pedagog.

Biuro Promocji i Informacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię