Szkoła z certyfikatem

1

PIASECZNO Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie uchodzi za jedną z najlepszych szkół technicznych w województwie mazowieckim. Kolejnym dowodem na to jest przyznany niedawno placówce certyfikat Microsoft „Szkoła w chmurze”

Szkoła na Wiadukcie od kilku lat utrzymuje się w rankingach Perspektyw, a rok 2017/18 był dla niej szczególnie owocny, gdyż technikum zostało podwójnie wyróżnione. W klasyfikacji najlepszych Techników szkoła otrzymała „Srebrną Tarczę 2018” oraz prestiżowy certyfikat firmy Microsoft „Szkoła w chmurze”, dzięki któremu ma możliwość szerokiego implementowania nowoczesnego nauczania, co ma duże znaczenie na szybko zmieniającym się rynku pracy.
Dzięki innowacyjnemu i synergicznemu podejściu do edukacji uczniowie i nauczyciele technikum korzystają ze światowych programów Microsoft Innovative Expert Educator i Showcase School. Rozwiązanie takie nie tylko rozwija kompetencje przyszłości, ale również tworzy wachlarz możliwości, jeżeli chodzi o pracę mobilną, zespołową i komunikację wewnątrz szkoły. Wszystko to przyczynia się to do tego, że po ukończeniu ZS Nr 1 absolwenci są przygotowani do aktywnego podejmowania wyzwań edukacyjnych i zawodowych oraz nie mają problemów ze znalezieniem dobrej pracy.

Tyl./inf.

1 KOMENTARZ

  1. Szczere gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.
    Oto jedna z bardzo ważnych dróg prowadzących do powodzenia naszej Ojczyzny i osobistego uczniów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię