Szkoła zyska nowoczesne zaplecze socjalno-sportowe

0

TARCZYN Kolejny sukces w pozyskiwaniu środków na rozwój lokalnej infrastruktury. Gmina Tarczyn zdobyła znaczące dofinansowanie w wysokości 226 728,00 zł na budowę nowoczesnego zaplecza socjalno-sportowego przy Zespole Szkół im. Szarych Szeregów w Tarczynie.

 

Gmina Tarczyn odniosła kolejny sukces w pozyskiwaniu środków na rozwój lokalnej infrastruktury. Dzięki determinacji i zaangażowaniu Burmistrz Tarczyna Barbary Galicz oraz efektywnej współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, udało się zdobyć znaczące dofinansowanie w wysokości 226 728,00 zł na budowę nowoczesnego zaplecza socjalno-sportowego przy Zespole Szkół im. Szarych Szeregów w Tarczynie.

Projekt ten nie tylko wpłynie pozytywnie na rozwój naszej społeczności, ale także stworzy nowe możliwości dla naszych mieszkańców, zwłaszcza dzieci i młodzieży szkolnej. Zaplecze socjalno-sportowe będzie miejscem, które odpowiada na zgłaszane zapotrzebowanie i jest niezbędne w celu pełnego wykorzystania sukcesywnie rozbudowywanej przez ostatnie lata infrastruktury sportowej. Nowoczesna i dobrze utrzymana przestrzeń będzie służyć społeczności przez wiele lat.

Zadanie pn.: „Budowa zaplecza socjalno-sportowego w Tarczynie” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

 

Źródło: Tarczyn.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię