Sztangistka w obiektywie Marty Grudzień

0

PIASECZNO W ramach piaseczyńskiego Klubu Fotograficznego działającego przy Centrum Kultury do 30 listopada w Czarna Cafe przy ulicy Kościuszki 9 oglądać można zdjęcia Marty Grudzień

Autorkę fotografii interesują przede wszystkim zdjęcia reportażowe. W obiektywie możemy oglądać jej kuzynkę Agatę Przybylską, która – jak sama podkreśla – na początku zaczęła chodzić na siłownię dla zabicia czasu, ale szybko zorientowała się jak dużą przyjemność sprawia jej dokładanie kolejnych ciężarów na sztangę. Obecnie sztangistka startuje w zawodach i do swojej pasji pochodzi coraz bardziej profesjonalnie. Zdjęcia w Czarnej Cafe prezentują ją podczas trójboju siłowego.
Momenty, w których mogę skupić się tylko na ludziach i chęci uchwycenia konkretnych, często bardzo ważnych dla nich chwil, sprawiają mi największą radość w fotografowaniu – podkreśla Marta Grudzień. – Co mnie zaskoczyło podczas robienia tych zdjęć? Byłam pewna, że sportowcy zdrowo się odżywiają, a tam jedli głównie słodycze, napoje energetyczne i fast foody. Na jednym ze zdjęć jest zresztą „koszyk z prowiantem”.
Autorka wystawy planuje dalsze fotograficzne śledzenie sportowej drogi Agaty Przybylskiej.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię