Sztywny Pal Azji zagrał jak za dawnych lat

1

PIASECZNO Tydzień temu w Klubie Kultury w Józefosławiu zainaugurowana została kolejna edycja Józefest – cyklu wydarzeń kulturalnych, któremu partneruje Samorząd Województwa Mazowieckiego


Jak co roku we wrześniu, mieszkańcy Józefosławia nie będą mogli narzekać na nudę, bowiem przygotowana dla nich oferta jest naprawdę różnorodna. W pierwszy piątkowy wieczór miesiąca przy ulicy Julianowskiej o odpowiedni poziom wielkości decybeli zadbał zespół Sztywny Pal Azji. I choć muzycy okres swojej największej popularności przeżywali pod koniec lat 80-tych ubiegłego stulecia, to potwierdzili, że wciąż są w świetnej formie. Co ciekawe, na ich koncercie świetnie bawiło się nie tylko nieco starsze pokolenie, ale również – licznie obecna – młodzież. Publiczność usłyszała takie kompozycje jak choćby „Twoja imitacja”, „Kurort” czy najbardziej znaną – „Wieża radości, wieża samotności”.
W niedzielę, dla odmiany, odbyły się jeszcze karaoke dla dzieci i koncert hip-hopowy, ale to był dopiero początek planowanych atrakcji. W ostatnią sobotę w ramach Józefest wystąpił bowiem z koncertem autorskim Kuba Sienkiewicz, a w dzień później można było wziąć udział w pokazie magicznych baniek mydlanych i koncercie muzyki pop w wykonaniu grupy Mało czasu.
Kolejne imprezy w ramach tegorocznej edycji imprezy: 15 września (piątek, g. 19) – Mam tę moc (koncert dla dzieci), 16 września (sobota, g. 20) – Felicja (koncert muzyki alternatywnej), 17 września (niedziela, g. 11.30) – Świat według Czochera (spotkanie dla dzieci z brzuchomówcą) i o godzinie 18 – Underwent (koncert muzyki rockowej), 22 września (piątek, g. 20) – Do nadmorskiej szafy dorsza wrzuć (szantowy koncert życzeń), 23 września (sobota g. 20) w ramach Wieczoru Kontrastów – 60-lecie Chóru LIRA (koncert muzyki chóralnej) i Jarosław Skrzypikrzesło Chojnacki (koncert grunge), 24 września (niedziela, g. 11.30) – Sing & Dance (koncert tegorocznych absolwentek przedszkola Incy Wincy) i o godzinie 18 Justyna Bacz (koncert piosenki francuskiej). Józefest zakończy w piątek 29 września o godzinie 20 Minska Jazz Quartet – grupa grająca mainstream jazz. Wstęp na wszystkie powyższe wydarzenia jest wolny.

Tyl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię