Tajemnicze auto porzucono na poboczu

8

GÓRA KALWARIA – Przed miejscowością Potycz na poboczu stoi renault laguna – poinformował nas Czytelnik Paweł.

Auto pojawiło się 1 stycznia. Od tamtego czasu zostało już podpalone i wybito w nim szyby.
Dzwoniłem w tej sprawie do straży miejskiej i usłyszałem, że policja się sprawą zajmuje – mówi nasz Czytelnik. – Auto nie ma tablic rejestracyjnych, łatwiej odsunąć problem niż go załatwić. Czy musi dojść do wypadku, żeby sprawą się ktoś zainteresował ? – pyta retorycznie mężczyzna.
Jaka jest historia auta? Przejeżdżający kierowcy snują różne domysły. Zapewne ustali ją policja.
– Tylko kiedy? – zastanawiają się kierowcy.

AB

8 KOMENTARZE

  1. Nie dzwoni się tych wieśniaków że straży miejskiej te nieroby nic z tym nie zrobią lenie patentowe zlikwidować ta chora instytucje….

    • A co Ty chcesz od Straży Miejskiej ? Mają przyjeżdżać na Twoje zawołanie ?? Mają przepisy których muszą się trzymać i tyle w temacie . A ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz że są nierobami … Bo trochę się orientuje i wcale im niezazdroszcze tej pracy co oni odwalają.. wiadomo mandaty wlepiają … Nie jest to nic przyjemnego ale bezpodstawnie tego nie robią. Także zastanów się co klepiesz .

  2. co raz więcej jest takich sytuacji gdy pozostawia się samochód to się nim ktoś interesuje rozbiera na czynniki pierwsze handluje

  3. W zeszłym roku taka sytuacja była w Słomczynie, porzucony VW Golf kombi. Ukraińcy kupują auta za tanią cenę a jak się zepsuje to taniej wyrzucić niż naprawiać. Namierzyć ich się nie da bo oni mają po kilka dowodów osobistych na różne nazwiska. W tej sytuacji auto musi usunąć miasto na swój koszt, ale… póki auto ma cechy identyfikacyjne jak tablice albo numer nadwozia to jest uznawane za czyjeś i tak kółko się zamyka. To jest już plaga, tak mi mówili na komisariacie policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię