“Tak, tak żono moja” ta piosenka i wiele innych już 15 września

0

PRAŻMÓW Już 15 września, w niedzielę Biesiady Strażackie na Dożynkach w Prażmowie. Na mieszkańców małych i dużych czeka mnóstwo atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie zespół B-QLL

Święto plonów i uroczystości z tym związane kultywowane są w gminie Prażmów od lat. W tym roku jednak wydarzenie będzie miało niespotykaną formę. Podczas BIESIAD STRAŻACKICH NA DOŻYNKACH rozstrzygnięty zostanie konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy, powstanie też tzw. RONDO DOBROCI. Będzie to miejsce o charakterze kiermaszu dóbr regionalnych: kozie sery, ręcznie robione zabawki, rzeźby i stoiska kół gospodyń wiejskich.

Dla dzieci przygotowana zostanie AGRO STREFA, w której czekać na nie będą kuce, alpaki i kozy. Nie zabraknie też dmuchańców, euro-bungee, animatorów, a o godz.15.15 na scenie przedstawienia teatralnego pt. “Pinokio”.
O oprawę muzyczną uroczystości zadba m.in. zespół z Zamościa, który będzie można podziwiać w pięknych strojach historycznych. Gwiazdą popołudnia będzie MARIUSZ KALAGA nazywamy polskim Royem Orbisonem, którego przeboje goszczą w TV Silesia. Po nim atmosferę podgrzeje zespół B-QLL – znany z takich hitów jak „Tak, tak żono moja” (25 mln odsłon w serwisie YouTube!), „Janusz i Grażyna”, „Czy to czujesz”.

Wieczór zwieńczy dyskoteka z największymi hitami lat 60.,70. i 80 zespołu COCO AFRO: „Agadou”, czy „Waka Waka”– to tylko niektóre z nich. Serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami tego wyjątkowego wydarzenia i oczywiście do wspólnej zabawy z rodzinami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię