Tak uciekał i bił policjantów [ZOBACZ FILM] Jest list gończy!

12

PIASECZNO W czwartek spod piaseczyńskiego sądu radomskim policjantom uciekł mężczyzna. Mimo trwających poszukiwań długo nie wystosowano listu gończego z rysopisem. Pojawił się on dopiero teraz. W przestrzeni publicznej natomiast już w czwartek był dostępny film, na którym możemy zobaczyć jak doszło do ucieczki

Do zdarzenia doszło po godz. 11 przy sądzie, obok kwiaciarni. Dwaj policjanci z wydziału konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu doprowadzali do sądu 36-latka. Mężczyzna wcześniej był już karany za drobne przestępstwa, jednak – jak utrzymuje policja – nie jest niebezpieczny. Policja twierdziła też, że mężczyzna był w kajdankach – na filmie widać, że jednak nie.

Uciekinier uderzył jednego z funkcjonariuszy tak mocno, że ten stracił przytomność i trafił potem do szpitala. Drugi z mundurowych próbował obezwładnić konwojowanego, ale ten wyrwał się i uciekł.

Mężczyznę do tej pory nie zatrzymano. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że uciekinier miał podstawione auto na ul. Czajewicza, które go zabrało. Policja jednak nie potwierdza tych informacji.


Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie poszukują 36-letniego Michała K.* osobę podejrzaną o popełnienie przestępstwa z art. 242 Kodeksu karnego. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny bądź jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z piaseczyńskimi policjantami pod całodobowymi numerami telefonów: 47-72-45-213 oraz 510-172-291 bądź numerem alarmowym 112.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie poszukują 36-letniego Michała K. osobę podejrzaną o popełnienie przestępstwa z art. 242 Kodeksu karnego, którego dopuścił się w dniu 22 czerwca 2023 roku w Piasecznie przy ulicy Kościuszki 14.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]

* Po zatrzymaniu mężczyzny  jego dane osobowe zostały ukryte. 

 

12 KOMENTARZE

 1. Oni się nadają tylko do łamania kończyn kobietom na manifestacjach i wręczania mandatów za brak szmaty na twarzy normalnym obywatelom. Jak widać ktoś trochę sprytniejszy od nich i od razu po głowach dostają. Niestety, ale milicja straciła szacunek u ludzi, na który zapracowywała kilkanaście lat, z tym, że przykład idzie z góry…..tzn. od komendantów i ich granatników. Nie dziwne zatem, iż na dole zdarza się, że pracują ograniczeni ludzie.

  • OBYWATEL Gdzie takich bzdur się naczytałeś?;) Czyli niech kobiety dewastują Twoje miasto a Ty zapłacisz grzecznie za remonty? To ok.:)
   No takie prawo że policja dotknie taką kobietę to potem oskarżają za łamanie kończyn:):)
   A za uderzenie takiego pacana musiałby przed sądem parę miesięcy się tłumaczyć czy to było konieczne… Takie prawo, zamiast w łeb dać czy użyć broni.. skoro ucieka tzn coś ma na sumieniu.
   Ja się policji jakoś nie boję;)

 2. Z tajemnicą to tam niewypał… Wszystkie informacje przekazana niektórym funkcjonariuszom dotarły do oprawców, przestępców…Nawet pierdoły więc o czym mowa…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię