Takich jaj jeszcze nie było! To najlepsze jaja w Piasecznie

6

PIASECZNO Spółka JAJ-POL działa na rynku drobiarskim od 2003 roku, a ferma drobiu funkcjonuje od lat 90-tych. Od początku działalność prowadzona jest w gronie rodzinnym, co daje możliwość pełnej kontroli, oraz gwarancję dobrej jakości produktów

Jaja hurtowo i detalicznie można kupować w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 45. Pochodzą one z fermy w Stanowicach, która pełni rolę głównej siedziby spółki. Znajduje się tam również zakład pakowania jaj, oraz paszarnia.
– Misją naszej firmy jest sprzedaż jaj w korzystnej relacji pomiędzy ceną i jakością – podkreśla Edyta Banasik.
Cała hodowla kur niosek objęta jest nadzorem służb weterynaryjnych PIW Rybnik.
– Jesteśmy liderem w produkcji jaj konsumpcyjnych z wolnego wybiegu w naszym regionie – szczyci się JAJ-POL. – Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów wprowadziła najwyższej jakości pasze, wolne od GMO i sztucznych barwników. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające jakość.
– Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do naszej oferty makaron z jaj od kur z wolnego wybiegu, bez GMO – mówi Edyta Banasik. – Prowadzimy także sprzedaż miodu naturalnego.
W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi zapraszamy na zakupy. Lepszych jaj w Piasecznie i okolicach nie znajdziecie.

Piaseczno, Jana Pawła II 45,
pon.-pt.: 8.00 – 17.00
sob. 10.00 – 13.00

6 KOMENTARZE

    • Babcia miała 10 kur to chodziły po trawie a tutaj jest trochę więcej. Tyle kur żeby miały trawę to trzeba kilkanaście jak nie kilkadziesiąt hektarów. Wiem nie od babci tylko z własnego doświadczenia.

  1. Idąc za krokiem czasu wprowadziliśmy najwyższej jakości pasze wolne od GMO i sztucznych barwników wprowadzając kwiaty nagietka, które poprawiają barwę żółtka. Jaja wolno wybiegowe zawierają witaminę K2, która chroni przed miażdżycą.

    Zimą w naszych ogrodach zimowych dodajemy do pasz mielone zioła (kurdybany, lucerna). Konsumenci spożywający nasze jaja żyją w doskonałej kondycji.Nasza ferma położona są na obrzeżach Rybnika na terenie parku Cysterskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię