Tańczą 10-metrowe płomienie! Centrum miasta w ogniu! [AKTUALIZACJE]

7

PIASECZNO Już 6 zastępów straży pożarnej zmaga się z drugim w ciągu ostatnich godzin pożarem przy ul. Zgoda. Tym razem płonie pustostan od strony ul. Warszawskiej. Ulica Warszawska od Placu Piłsudskiego do Chyliczkowskiej jest wyłączona z ruchu

Gigantyczne płomienie buchają na wysokość 10 metrów. Strażacy gaszą pożar z dwóch stron – od ul. Zgoda i o od ulicy Warszawskiej. Na ulicy Warszawskiej zatrzymał się podnośnik. Nieprzejezdna jest zarówno ul. Warszawska jak i ulica Chyliczkowska między Puławską a Warszawską – strażacy korzystają z hydrantu zlokalizowanego koło księgarni “Bzyk”.
Który to już pożar w centrum miasta w ostatnich tygodniach? My straciliśmy rachubę. Bywa, że straż pożarna jest wzywana na ulicę Zgoda kilka razy w ciągu dobry. W ciągu ostatnich 24 godzin to już drugi pożar w tym rejonie. Tym razem znacznie większych rozmiarów niż ten, który strażacy gasili w niedzielę wieczorem około godz. 19.00.

godz.5.40
2/3 dachu budynku przy ul. Warszawskiej doszczętnie spłonęło.

[vcfastgallery fg_gallery_name_show=”true” columns=”2″ fg_type=”magnific-popup” size=”fg-masonry” images=”50141,50142,50143,50144,50145,50146″]

godz. 7.00
– W tej chwili zarówno ulica Chyliczkowska jak i Warszawska są już przejezdne. Strażacy dogaszają pożar od strony ul. Zgoda.

reklama
WPI TAXI Piaseczno

 

7 KOMENTARZE

    • W moim przypadku dzieciństwa.Fryzjer przed pierwszym zdjęciem do legitymacji szkolnej :). Deweloper niecierpliwy czy od kilku lat ten sam piroman w tej okolicy?

  1. Pani burmistrz zadziwiająco często jest na miejscu jak coś się pali w pustostanach na Zgody, pewnie już deweloperowi obiecała działki wiec jak się spali na dobre wszystkim wyjdzie na zdrowie 🙂

  2. Kto pamięta stare Piaseczno, Gogola, kradziejów, gdzie i kogo za czyją stodoła roztrzelali, kto i po kim ziemię przejął – stare czasy. Ba skarb na przeciwko mleczarni – ile to się miedziaków wykopalo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię