Tanga – Pasja Budowania

0

Patrzeć w przyszłość

Firma Tanga Budownictwo powstała 18 lat temu, jej założyciele odwiedzając metropolie Europy zauważyli jedną prawidłowość. Z czasem okolice w promieniu 100 km od dużych miast zaczynają się rozwijać w bardzo szybkim tempie. Wyjeżdżając z Mediolanu w kierunku północnym ciężko jest orzec w którym momencie jest się jeszcze w Mediolanie, a w którym już w Monzy.

Podobnie jest z innymi dużymi miastami, podobnie będzie również w przypadku Warszawy.
To spostrzeżenie wpłynęło na strategię szukania lokalizacji pod inwestycje Tanga Budownictwo.
Pierwsze inwestycje zostały zrealizowane w Lesznowoli, tam założyciele firmy postanowili sami zamieszkać aby przekonać się o pozytywach i negatywach mieszkania poza miastem, zbadać wszystkie czynniki, które wpływają na jakość życia.

Może segment zamiast kawalerki?

Pierwsze wnioski były oczywiste i są nadal aktualne, za cenę małego mieszkania w Warszawie, w miejscowości oddalonej o 20-40 minut od miasta można kupić dom, segment, albo przestronny apartament. Dodatkowo wszystkie dzielnice miasta stołecznego, w których cena za metr kwadratowy jest w miarę rozsądna mają poważny problem komunikacyjny z centrum.
W rezultacie jeżeli ktoś dojeżdża np: z Tarchomina do jednego z zagłębi biurowych na Mokotowie, Woli lub Ochocie prawdopodobnie będzie potrzebować więcej czasu niż gdyby pokonywał drogę z Tarczyna, w którym Tanga realizuje swoją najnowszą inwestycję.
Po ukończeniu wszystkich odcinków trasy S7 (2021r.) różnica w czasie dojazdu będzie zasadnicza i zdecydowanie na korzyść tego ostatniego.

W Tarczynie są szkoły, przedszkola, centrum medyczne, również popularne sklepy takie jak Biedronka czy Rossmann. W miejscowości działa w sumie 6 klubów sportowych i jeździeckich.
Przyroda jest na wyciągnięcie ręki, ponieważ nieopodal znajduje się Chojnowski Park Krajobrazowy, okolica jest czarująca a powietrze czyste. Jeżeli ktoś ma ochotę na intensywne zakupy w 15 minut jest w Centrum Janki, a jeżeli lubi rozrywkę będzie mógł w 2019 roku odwiedzić Suntago największy Aquapark (m.in 700 prawdziwych palm!), w Europie, który buduje się 20 minut od miasta.

Mieszkania i Segmenty budowane w Tarczynie są równie przemyślane jak strategia wyboru lokalizacji pod inwestycje. Tanga od lat ulepsza konstrukcje w taki sposób aby ani jeden metr kwadratowy nie był bezużyteczny. Jest to efekt osiemnastu lat doświadczenia, oraz nauki, wziętej z konkretnych przykładów architektonicznych badanych przez firmę w Europie, ale także np: Australii. Firma buduje patrząc w przyszłość, inwestycje mają być piękne w dzień oddania, ale mają też “pięknie się starzeć”. Wysoka jakość osiągana jest poprzez pracę, której fundamentem jest ten sam, również w przypadku podwykonawców, doświadczony od lat team i skrupulatna selekcja materiałów. Jakość i rozwiązania bronią się same a dzięki przemyślanej strategii wyboru lokalizacji zyskują na wartości z biegiem czasu.

Tanga Budownictwo w październiku oddaje kolejny etap inwestycji w Tarczynie aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię