Tataspartakiada w rytmie disco polo

0

LESZNOWOLA W sobotę na stadionie sportowym przy szkole w Lesznowoli odbyła się kolejna edycja Tataspartakiady. W wydarzeniu uczestniczyło około 120 niepełnosprawnych dzieci


Tym razem do rywalizacji sportowej przystąpiło osiem drużyn, które przyjechały do Lesznowoli głównie z Mazowsza.
– Konkurencje były pomyślane tak, aby uczestnicy Tataspartakiady mieli ze sobą jak najmniejszy kontakt – wyjaśnia Jacek Zalewski, organizator imprezy. – Przed wejściem na stadion wszystkim była też mierzona temperatura.
Było dużo emocji, a jeszcze więcej dobrej zabawy. Imprezę poprowadził były koszykarz Leszek Karwowski, a o jej oprawę muzyczną zadbał zespół „Fanatic”, znany z takich przebojów jak „Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem”. To właśnie popularne przeboje grupy śpiewali w tym roku uczestnicy konkursu na Super Tatę. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii w konkursie triumfowały dwie panie, ochrzczone natychmiast Super Mamami.
Na wszystkich, którzy w wirze licznych atrakcji zgłodnieli czekała – co jest już tradycją – pokrzepiająca zupa z dyni oraz kotlety mielone przygotowane przez niezawodną Danutę Mroczek. A na pożegnanie każdy uczestnik zawodów mógł sobie zabrać także dynię do domu.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię