Tego jeszcze nie było, mężczyznę zaatakował smok

6

PIASECZNO 28-latek biegając środkiem drogi na jednej z ulic w powiecie piaseczyńskim zatrzymał jadący samochód, a następnie wybił w nim szybę. W trakcie zatrzymania tłumaczył policjantom, że wraca z zabawy sylwestrowej 2020/2021, a wybił szybę w pojeździe, bo myślał, że atakuje go smok. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Do oficera dyżurnego z Piaseczna w jednej chwili wpłynęło kilka zgłoszeń dotyczących mężczyzny, który stoi na środku drogi w Żabieńcu i zatrzymuje jadące pojazdy. Do tej interwencji zostali skierowani policjanci z Góry Kalwarii, którzy byli najbliżej miejsca zdarzenia.

Mundurowi dojeżdżając na miejsce zobaczyli mężczyznę, który stoi na środku drogi. W czasie jego legitymowania, do patrolu podjechał właściciel fiata, któremu chwilę wcześniej 28-latek również wybił szybę w samochodzie. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że właśnie wraca z zabawy sylwestrowej 2020/2021, a uszkodził szybę w fiacie, bo myślał, że atakuje go smok.

CZYTAJ TAKŻE:  Zabójstwo podczas libacji alkoholowej

28-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, że miał on prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

KPP

6 KOMENTARZE

    • hi hi hi oprócz Góry Kalwarii mamy w powiecie jeszcze Prażmów, Lesznowolę i Tarczyn. Czekamy na wieści, co przyniesie nowy dzień?;-)))
      W tej chwili prym wiedzie Konstancin z pytonem i niedźwiedziem, na drugim miejscu uplasowało się Piaseczno ze smokiem.

  1. Tak. Smok. I co w tym dziwnego? Nigdy nikogo smok nie atakował? Jak to?
    A niedźwiedź na drogę nie wyskoczył? To takie dziwne? Trzeba trenować z substancjami. Wszystko się ukaże. Wystarczy chcieć.

  2. Tak sie przyglądam tej okolicy i jakbym, w czasie sie przeniósł. Smoki ćpunki za 3 dyszki, jestescie tutaj 20 lat za wszystkimi. Wiec tańczy i śpiewa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię